xe88 از چه مصالحی برای بازسازی واحد اداری استفاده کنیم؟ – آرین کاوش

از چه مصالحی برای بازسازی واحد اداری استفاده کنیم؟

اجرا و طراحی داخلی داروخانه
طراحی داروخانه و رازهای موفقیت چشمگیر آن| آپدیت مرداد 98
2018/08/27
ارزانترین نمای ساختمان : 15 نمونه نمای ساختمان ارزان و شیک [تابستان 98]
2018/09/03
Show all
بازسازی واحد اداری مدرن

بازسازی واحد اداری

از چه مصالحی برای بازسازی واحد اداری استفاده کنیم؟

واحدهای اداری پس از گذر چند سال، نیازمند بازسازی، تغییر و تعمیر دکوراسیون هستند. بازسازی واحد اداری شامل مراحلی مشابه مراحل بازسازی ساختمان مسکونی است. تفاوت بازسازی واحد اداری در انتخاب نوع متریال و المان‌های به‌کاررفته در دکوراسیون داخلی است.

ضرورت بازسازی واحد اداری:

بازسازی واحد اداری اتاق منشی

تنوع در بازسازی واحد اداری

بازسازی واحدهای اداری ازجمله مواردی است که مدیران و مسئولین باید برنامه‌وبودجه قابل‌توجهی را برای آن اختصاص دهند. ظاهر و دکوراسیون واحدهای اداری معرف خوبی برای نظم و کیفیت مدیریت اداره است. طراحی دکوراسیون داخلی واحدهای اداری موجب جلب‌توجه ارباب‌رجوع می‌شود. طراحی داخلی واحدهای اداری اولین چیزی است که ارباب‌رجوع با آن مواجه می‌شود. مدیران خبره می‌دانند که اولین برخورد بیشت تأثیر را بر مراجعین دارد.

از طرف دیگر بازسازی واحدهای اداری موجب ایجاد تنوع در فضای کاری برای کارمندان می‌شود. گاهی مدیران از توجه به فضای کاری غافل می‌شوند. درصورتی‌که ایجاد تنوع و بالا بردن سطح کیفی فضای کاری باعث افزایش بازده کاری می‌شود. هرچه کارمندان احساس تعلق و آسایش بیشتری به فضا داشته باشند با رضایت و تمرکز بیشتری فعالیت می‌کنند.

ما در این مطلب نکات مهم در بازسازی واحد اداری را به شما معرفی کنیم. تا پایان همراه ما باشید.

پروژه‌های بازسازی موفق پروژه‌هایی هستند که مراحل طراحی تا اجرا به‌صورت کامل توسط یک گروه یا یک شرکت خاص انجام شود. یکی بودن گروه طراحی و اجرا موجب هماهنگی و بالا رفتن سطح کیفی بازسازی می‌شود. اگر می‌خواهید نسبت به هزینه‌ای که صرف می‌کنید اطمینان خاطر داشته باشید که نتیجه مطلوبی به همراه دارد با آرین کاوش تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

بازسازی دیوار:

دیوارها به‌عنوان عناصری که همیشه مقابل دیدگان مراجعه‌کننده هستند نیازمند بیشترین توجه و دقت هستند. پس اولویت طراحی با دیوارهاست. می‌توانید هر یک از دیوارها را بادید متفاوتی طراحی کنید. دیوارها می‌توانند حامل پیام‌های مختلفی باشند. برای مثال یک دیوار می‌تواند نمایشگاهی از لوح‌ها، افتخارات و جام‌های اهدایی باشد.

می‌توانید از دیوارها به‌عنوان پنل تبلیغاتی استفاده کنید. البته که منظور حالت سنتی تبلیغات و نصب یک بنر تبلیغاتی از اداره یا شرکت تجاری نیست. بلکه شما می‌توانید با الهام از زمینه کاری، المان‌ها و شاخص‌ها تجاری و اداری را روی دیوار قرار دهید.

برخی از دیوارها کاربرد ویژه‌ای دارند و اولویت طراحی با نوع کاربری دیوار است.  دیوار پشت سر منشی را در نظر بگیرید، این دیوار اصولاً برای طبقه‌بندی و نگهداری پرونده‌ها استفاده می‌شود. پس طراحی و صرف هزینه برای چنین دیوارهایی هدر دادن سرمایه است.

طراحان می‌دانند که باید در فضاها نقاط سکوت در نظر بگیرند. به این معنی که در فضای یک اتاق باید دیوارهای ساده و بدون جزئیات را نیز در نظر گرفت.

مصالح:

برای طراحی دیوارها می‌توانید از دیوار پوش‌های متنوع مانند ام دی اف، کاغذدیواری، پی‌وی‌سی، سنگ‌های تزیینی و یا عناصر دکوراتیو استفاده کنید.

طراحی سقف‌ها:

بازسازی سقف واحدهای اداری اصولاً در ساده‌ترین حالت ممکن انجام می‌شود. برخلاف بازسازی ساختمان‌های مسکونی و آپارتمان‌ها که از انواع کناف ها و طرح‌های متعدد استفاده می‌شود، در واحدهای اداری از شلوغی و جزییات اضافی پرهیز می‌شود.

بازسازی کف واحدهای اداری:

بازسازی واحد اداری مدرن

بازسازی واحد اداری ، اتاق مدیریت

در بازسازی واحد اداری توجه کافی را به کف واحدها داشته باشید. نوع اداره و فعالیتی که انجام می‌دهند، تعیین‌کننده نوع مصالح به‌کاررفته برای کف سازی واحدها است. برای مثال اگر کار حساسی در فضای اداره انجام می‌شود و نیاز به سکوت و آرامش فضا داریم بهتر است از مصالح عایق صوتی مثل پارکت‌ها استفاده شود. البته مطالب مختلفی مانند سنگ، سرامیک و نسل جدید اپوکسی ها که طرح‌های متنوعی دارند نیز با توجه به بودجه اداره مواردی هستند که در کف سازی استفاده می‌شوند.

آرین کاوش به‌عنوان یک تیم حرفه‌ای آماده طراحی و اجرای بازسازی واحد اداری شما است. بهترین کیفیت دکوراسیون داخلی را در نازل‌ترین قیمت از ما بخواهید. الان با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *