xe88 بهترین ایده نما مجتمع های مسکونی تهران – آرین کاوش

بهترین ایده نما مجتمع های مسکونی تهران

طراحی روف گاردن ، طبیعت را به خانه شما می آورد
2018/10/01
طراحی واجرای منزل زیبا
طراحی و اجرای منزل بر اساس سلیقه شخصی شما
2018/11/13

بهترین ایده نما مجتمع های مسکونی

نمای یک ساختمان نشانگر شخصیت و هویت ساختمان است. نمای ساختمان مانند لباس فرد، نشانگر ویژگی‌های طراحی و سبک‌فکری طراح است. بهترین ایده نما در طراحی موجب ماندگاری ساختمان خواهد شد.

طراحی نما از اصلی‌ترین بخش‌های طراحی ساختمان است. برای فروش بیشتر و ارتقاء سطح کیفی نما، لازم است که طراحی نما را به متخصصین آن واگذار کنید. تیم حرفه ای آرین کاوش آماده ارائه‌ی بهترین نماهای ساختمانی در قیمت مناسب است.

بهترین ایده نما:

اصلی‌ترین عامل منحصربه‌فرد شدن و جاودانگی در طراحی نما، یافتن بهترین ایده نما است. همیشه طراحان قبل از شروع به طراحی، ایده‌ای را تحت عنوان کانسپت انتخاب می‌کنند و بر اساس آن سعی بر معرفی ساختمان دارند.

ایده‌های خلاقانه نما در صورت اجرای اصولی و با بهره‌گیری از مصالح باکیفیت و متخصصین، به بهترین نمای ساختمانی تبدیل خواهند شد.

پیش برد ایده طراحی نما:

بهترین ایده نما ویلایی

بهترین ایده نما

معماران پس از انتخاب ایده مناسب تلاش بر منطبق سازی ایده با ساختمان دارند. اگر بهترین ایده را هم داشته باشید اما بومی‌سازی نکنید، نتیجه کار موردپسند نخواهد بود.

بومی‌سازی عبارت است از در نظر گرفتن شرایط اقلیمی (زاویه تابش خورشید، جهت وزش باد و …) که موجب ایجاد آسایش اقلیمی برای کاربران می‌شود.

امنیت و کیفیت نما را هرگز قربانی ظاهر نکنید. بهترین ایده نما زمانی ماندگار می‌شود که کیفیت مصالح به‌کاررفته موجب طول عمر نما شود. از طرفی دیگر، نما مانند پوشش خارجی محافظ فضای داخلی است. پس باید امنیت جانی و مالی کاربران داخلی و عابران را حفظ کند. در همین راستا در مرحله نظارت کافی بر اجرای صحیح نما داشته باشید.

سبک‌های مختلف نما:

بهترین ایده نما در طرح‌ها و سبک‌های مختلف ارائه می‌شود. هرکدام از سبک‌های طراحی نما مزایا و معایب مختصر به خود رادارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه نمای رومی، نمای کلاسیک، نمای آجری، نمای کامپوزیت در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

توجه به همسایگی‌ها:

بهترین ایده نما و نورپردازی

بهترین ایده نما آجری

در طراحی نما بهتر است که منظر شهری و نمای ساختمان‌های مجاور توجه نمایید. بهترین نمای یک ساختمان در عین خاص و منحصربه‌فرد بودن، باید با نمای ساختمان‌های مجاور همخوانی داشته باشد.

مشابهت نمای خارج و داخل ساختمان:

معماران حرفه‌ای سعی می‌کنند نما را به صورتی تأثیرگذار بر فضای داخلی طراحی کنند و فضای داخلی برخی از المان‌های شاخص نمای خارجی را در برگیرد. از طرف دیگر سعی می‌کنند تا با ایجاد بازشوهای بیشتر، ارتباط بین فضای داخلی و طبیعت را حفظ کنند و موجب ایجاد سرزندگی در فضای داخلی شوند.

تیم حرفه‌ای آرین کاوش با توجه به پروژه‌های انجام داده، بهترین ایده نما را در اختیار شما خواهد گذاشت. کافی است هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *