xe88 بازسازی آپارتمان ، افزایش عمر مفید ساختمان – آرین کاوش

بازسازی آپارتمان ، افزایش عمر مفید ساختمان

دکوراسیون مغازه مدرن
دکوراسیون مغازه ، بیلبورد تبلیغات شما
2018/08/15
تأثیر دکوراسیون بر روح
تأثیر دکوراسیون بر سلامت روح و جسم
2018/08/20
Show all
بازسازی آپارتمان مدرن

بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان ، افزایش عمر مفید ساختمان

عمر ساختمان که بالا می‌رود، تغییراتی در ظاهر آپارتمان رخ می‌دهد. تغییرات ظاهری شامل ترک خوردن گچ دیوارها، پوسیده شدن درها و… است. این تغییرات فقط ظاهری نیست و ممکن است تا مرحله‌ی تعویض و تعمیر تأسیسات ساختمان پیشروی کند. برای ساختمانی که هنوز استحکام کافی را دارد اما ساکنین آن در آسایش نیستند، بهترین گزینه بازسازی آپارتمان است.

بازسازی آپارتمان عامل احیای آپارتمان برای زندگی راحت و مطابق با نیازهای اهالی ساختمان است. بازسازی ساختمان انواع و مراحل مختلفی دارد.

حذف و اضافه کردن دیوارها برای تغییر فضاهای داخلی آپارتمان، تعمیر و تعویض تأسیسات، طراحی دکوراسیون داخلی، رنگ‌آمیزی دیوارها، تعویض لامپ‌ها و نوع نورپردازی ازجمله مواردی هستند که در بازسازی آپارتمان انجام می‌شود.

دکوراسیون داخلی آپارتمان:

تغییر و بازسازی آپارتمان

بازسازی آپارتمان

اولین گام در بازسازی آپارتمان طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان است. شما برای این‌که بدانیم چه تغییراتی را باید در فضای آپارتمان ایجاد کنید باید نقشه‌های دقیق دوبعدی و سه‌بعدی در دست داشته باشید. معماران خلاق آرین کاوش، با طراحی فضایی دل‌نشین و مطابق باسلیقه شما سعی می‌کند بیشترین بهره‌برداری را از فضاها برای متنوع سازی دکوراسیون شما انجام دهد. اگر قصد بازسازی آپارتمان خود رادارید همین‌الان با آرین کاوش تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

طراحی و تغییر دکوراسیون داخلی شامل اقدامات مختلفی شامل طراحی کمدها و قفسه‌ها، چیدمان مبلمان، انتخاب رنگ دیوارها، طراحی سقف و… می‌شود. ایجاد هماهنگی بین همه‌ی قسمت‌های آپارتمان، کاری است که در حیطه‌ی تخصصی طراحان است. بهترین پیشنهاد برای کسانی که قصد بازسازی آپارتمان دارند این است که کلیه مراحل را متخصصین طراحی و مجریان واگذار کنند و بهترین نتیجه را دریافت کنند.

در این مقاله تا بابیان اقدامات تأثیرگذار در بازسازی آپارتمان شمارا در این امر راهنمایی کنم. با من تا پایان همراه باشید.

تغییر فضاهای داخلی:

بازسازی آپارتمان و تغییر دکوراسیون

بازسازی آپارتمان

درگذر زمان نیاز ساکنین آپارتمان نسبت به فضاها تغییر می‌کند. برای مثال اگر درگذشته تعداد اتاق‌خواب‌ها برای استفاده فرزندان زیاد بوده، امروز خانواده فضای نشیمن و پذیرایی بزرگ نیاز دارد. به‌راحتی می‌توان با حذف تعدادی از دیوارها و تغییر دکوراسیون داخلی، آپارتمان را به فراخور حال امروز تغییر داد.

اگر متراژ آپارتمان شما کم است و نیاز به فضای بیشتری دارید، می‌توانید با بهره‌گیری از سبک مینی‌مان و بازسازی آپارتمان به فضای بیشتری دست پیدا کنید. در این روش با حذف دیوارها و جداسازی فضاها به‌وسیله‌ی نوع چیدمان مبلمان، فضای بیشتری برای استفاده در اختیار شما است.

برای بزرگ‌تر جلوه دادن آپارتمان روش‌های مختلفی وجود دارد:

افزایش بازشوها، دریافت نور بیشتر:

یکی از تأثیرگذارترین عوامل در بزرگ‌تر شدن آپارتمان‌ها، افزایش نور دریافتی است. افزایش سطح پنجره‌ها و کاهش جداره‌های کدر، باعث روشن شدن فضای ساختمان می‌شود که ساختمان پویاتر و بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در بزرگ و روشن شدن ساختمان، رنگ دیوارها است. هرچه رنگ دیوارها روشن‌تر و متمایل به سفید یکدست باشد فضا پویاتر خواهد بود.

کاغذدیواری:

پوشاندن دیوارها به‌وسیله کاغذدیواری هم باعث زیبایی فضای داخلی خانه می‌شود به هم ریختن گچ دیوار جلوگیری می‌کند و  آپارتمان را از یکنواختی خارج می‌کند.

تعویض و تعمیر تأسیسات آپارتمان:

تاسیسات در بازسازی آپارتمان

تعمیرات و بازسازی آپارتمان

فرسوده‌شدن تأسیسات ساختمان موجب بروز مشکلات زیادی ازجمله نشت آب، جدا شدن کف سازی‌ها، خیس خوردن دیوار و ترک برداشتن گچ‌ها، ایجاد بوی نامطلوب در فضای خانه و… می‌شود. پس از چند سال لازم است تأسیسات ساختمان تعمیر و یا در صورت نیاز تعویض شوند تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری شود.

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی آپارتمان رادارید بهتر است برای بازسازی آپارتمان تأسیسات آن‌که به‌صورت روکار اجراشده است را با نوع جدید آن‌که زیر کار اجرا می‌شوند تعویض کنید. اجرای تأسیسات به‌صورت زیرخاک باعث زیبایی و ظرافت در آپارتمان می‌شود.

کف سازی:

تغییر و تعمیر کف سازی آپارتمان پس از تعویض تأسیسات آپارتمان گامی است که در زیبا شدن آپارتمان بعد بازسازی مؤثر است.

مواردی که بیان شد تنها بخشی از اقدامات لازم برای بازسازی آپارتمان بود. اگر می‌خواهید با حداقل هزینه بازسازی ساختمانتان را انجام  دهید، همین‌الان با ما تماس بگیرید و صفرتا صد بازسازی را به ما بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *